Новини
Новини
Список учнів 1 та 5 класів 2018-2019 н.р. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 травня 2018, 17:35

Спроможність школи у наборі до першого класу - 60 місць

Відповідно до наказу по школі №117 від 1 червня 2018 року

"Про зарахування учнів до першого класу на 2018-2019 н.р."

на підставі заяв батьків та поданих ними відповідних документів

до 1-го класу зараховано таких дітей:


СПИСОК УЧНІВ,

ЯКІ ЗАРАХОВАНІ ДО 1 КЛАСУ 2018-2019 Н.Р.:

(станом на 01.06.2018р. вільних місць немає)


  1. Бабич Борислав Олександрович
  2. Бахуринський Марк Олексійович
  3. Болдирєва Олеся Олександрівна
  4. Борисюк Назар В’ячеславович
  5. Бурковська Аліна Олександрівна
  6. Вакулко Дмитро Віталійович
  7. Васинський Антон Валерійович
  8. Гаврилюк Володимир Борисович
  9. Гаврилюк Олександр Борисович
  10. Глега Олена Русланівна
  11. Гончаренко Єгор Дмитрович
  12. Грабчук Яна Володимирівна
  13. Грицюк Агнія Олександрівна
  14. Дмитриков Володимир Олександрович
  15. Доманська Анастасія Олександрівна
  16. Дорощук Ілля Миколайович
  17. Дубіч Ярослав Віталійович
  18. Дубовик Юліана Олександрівна
  19. Дубровик Анастасія Олександрівна
  20. Дудко Назар Дмитрович
  21. Єпік Роман Вікторович
  22. Климчук Андрій Вікторович
  23. Коптійчук Іванна Іванівна
  24. Копчинський Тимофій Володимирович
  25. Корінь Віктор Ігорович
  26. Косінська Вероніка Миколаївна
  27. Котик Кіріл Іванович
  28. Кудрич Олександр Васильович
  29. Купріянчук Владислав Володимирович
  30. Куришко Владисав Сергійович
  31. Кухаревич Денис Олександрович
  32. Кушнір Андрій Петрович
  33. Лавренюк Микола Васильович
  34. Лецин Євген Михайлович
  35. Малий Денис В’ячеславович
  36. Марценюк Данило Денисович
  37. Михальчук Олексій Федорович
  38. Нестерук Катерина Яківна
  39. Опалько Анна Олександрівна
  40. Паламар Вероніка Андріївна
  41. Петрук Софія Романівна
  42. Полюхович Анна Ігорівна
  43. Полюхович Ярослав Вікторович
  44. Присяжнюк Андрій Ігорович
  45. Приходько Альона Євгенівна
  46. Радчук Ілля Анатолійович
  47. Рощенюк Ростислав Вікторович
  48. Сабанюк Михайло Васильович
  49. Савчук Ілля Андрійович
  50. Сидорчук Ангеліна Олександрівна
  51. Сорочинський Ілля Ігорович
  52. Тименюк Станіслав Олександрович
  53. Франчук Ольга Русланівна
  54. Червоний Ілля Юрійович
  55. Чмут Софія Сергіївна
  56. Чумак Назар Олексійович
  57. Швець Вероніка Андріївна
  58. Шелюк Матвій Миколайович
  59. Шендецький Данило Васильович
  60. Шило Алвеш Каріна Ізабел
  61. Шило Максим Дмитрович
  62. Яковчук Юлія Сергіївна
  63. Ярусевич Олександр Андрійович

 

СПИСОК УЧНІВ,

ЯКІ ЗАРАХОВАНІ ДО 5 КЛАСУ 2018-2019 Н.Р.:

(станом на 01.06.2018р. вільні місця наявні)

  1. Артерчук Дея В’ячеславівна
  2. Богачук Максим Миколайович
  3. Віднік Назар Андрійович
  4. Власюк Софія Дмитрівна
  5. Гончаренко Нікіта Дмитрович
  6. Горайчук Світлана Андріївна
  7. Грабчук Аліна Володимирівна
  8. Градиський Назар Романович
  9. Дем’янчук Денис Олегович
  10. Дудко Анастасія Дмитрівна
  11. Заруба Наталія Олександрівна
  12. Зубков Денис Дмитрович
  13. Костюк Юлія Ігорівна
  14. Лапіна Вікторія Олександрівна
  15. Нечипорук Артем Вадимович
  16. Рижук Роман Михайлович
  17. Сосніна Анастасія Василівна
  18. Соколенко Олег Ігорович
  19. Стасюк Владислав Юрійович
  20. Степаненко Юлія Леонідівна
  21. Стихун Микола Денисович
  22. Ткачук Владислав Олександрович
  23. Яковчук Анастасія Сергіївна
  24. Яремко Антон Юрійович
  25. Біль Роман Валентинович
  26. Журавель Валерія Юріївна
  27. Ковальчук Олександр Олегович
  28. Конончук Кирило Валентинович
  29. Крутій Каріна Русланівна
  30. Пальчук Максим Ігорович
  31. Первушевський Григорій Анатолійович
  32. Сабанюк Анастасія Василівна
  33. Смолій Олена Олександрівна
  34. Тарасюк Олександра Олександрівна
  35. Хіміна Варвара Володимирівна
  36. Шахов Роман Сергійович
  37. Шкарапа Олександр Вікторович
  38. Янчик Евеліна Романівна
  39. Янчик Ян Романович

Останнє оновлення на Четвер, 12 липня 2018, 09:19