Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

МАРАФОН ВЕЛИКОДНІХ СПРАВ

e-mail Друк PDF

Великдень – це найбільше і найсвітліше свято, яке наповнює наші серця любов’ю та благодаттю. Цьогоріч Україна відзначає Воскресіння Христове в умовах війни. Це спонукає нас ще більше об’єднатися і підтримувати одне одного.

З цією метою учасники освітнього процесу долучилися до загальноміського учнівського-педагогічного-батьківського проєкту «Марафон Великодніх справ».

Останнє оновлення на Понеділок, 02 травня 2022, 06:29 Детальніше...
 

Вітаємо ЗСУ з Великоднем!

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на Понеділок, 02 травня 2022, 06:38
 

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВІЙНИ

e-mail Друк PDF

Контакти щодо психологічної підтримки

Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб — 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 травня 2022, 06:23 Детальніше...
 

День пам'яті Чорнобильської трагедії

e-mail Друк PDF

26 квітня світ згадує Чорнобильську трагедію - найбільшу техногенну катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку атомної електростанції в результаті якого у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Вона мала і, мабуть, має й досі трагічні наслідки для українців.                    Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої екологічно-соціальної катастрофи в історії людства. Ця трагедія не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.
Останнє оновлення на Понеділок, 02 травня 2022, 06:19 Детальніше...
 

День Землі

e-mail Друк PDF
Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Земля - це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно.
Останнє оновлення на П'ятниця, 22 квітня 2022, 14:59 Детальніше...
 


Сторінка 3 з 8