Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

День Державного Герба України

e-mail Друк PDF
Кожен народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині: герб, прапор, гімн. Вони не робляться на замовлення, а приходять до сердець людей тернистими шляхами буття рідного народу.
19 лютого - День Державного Герба України.
Державний герб - офіційна емблема держави. Його мета - дати в умовних і лаконічних символах уявлення про державу, її історію, суспільний і державний лад.
Останнє оновлення на Вівторок, 22 лютого 2022, 19:17 Детальніше...
 

Афганістан

e-mail Друк PDF

Поставте скибку хліба на стакан
І голову схиліть в скорботі вічній
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі зранив і скалічив.
Ще й досі тим, хто пройшов крізь афганське пекло, сниться, як горіли небо і земля. Наші хлопці у свої 20 років падали, як скошені снопи, одне в одного на очах. А до того ще й географічні умови: нестача води і гарячий пісок навкруги, або гори, в яких не пройти. Ковток води цінувався, як золото...
Будь-яка війна - це катастрофа для людства. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі - людським життям. Щоб мати майбутнє, треба пам'ятати і шанувати своє минуле, яким би гірким воно не було, тому що пам'ять є зв'язуючись ланцюжком поколінь...
Останнє оновлення на П'ятниця, 18 лютого 2022, 11:58 Детальніше...
 

Ключові повідомлення від батьків до дітей щодо налаштування безпечних відеодзвінків

e-mail Друк PDF

Онлайн зв’язок, онлайн спілкування з однолітками, відеодзвінки з родичами, вчителями, друзями – це все частина сьогоднішнього життя наших школярів.

З одного боку, це все про нові виклики та можливості. З іншого – про можливі ризики та неприємні ситуації, які вже трапляються у маленьких та великих містах України.

Команда #stop_sexтинг підготувала для вас ключові повідомлення від батьків до дітей щодо налаштування безпечних відеодзвінків.

Цікаві та корисні матеріали читайте за посиланням https://stop-sexting.in.ua/news/?sf_paged=2

Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2022, 19:16
 

День єднання

e-mail Друк PDF

16 лютого учні школи доєдналися до відзначення Дня єднання, метою заходів було піднесення консилідації українського суспільства, зміцнення стійкості в умовах гібридних загроз.

Учні з педагогами долучилися до марафону єднання #UAразом «Об’єднані Україною», учнівське самоврядування провело загальношкільну акцію «Ми-єдині»,

А класні керівники провели уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності».

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 лютого 2022, 11:55 Детальніше...
 

Правила евакуації

e-mail Друк PDF