Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

День вшанування учасників бойових дій

e-mail Друк PDF

В історії нашої держави є багато визначних дат, серед яких є, на жаль, і такі, що викликають сумні спогади і біль. Однією з таких дат є 15 лютого. День вшанування учасників бойових дій, які воювали на території інших держав – Афганська війна.

Війна…    Яке маленьке слово. Вимовляючи його, стискається серце. Скільки болю, тривоги, сліз, горя, безглуздих смертей…

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 16:53 Детальніше...
 

Звідусіль слова кохання…

e-mail Друк PDF

Звідусіль слова кохання…

14 лютого - День Святого Валентина, яке щороку набуває в Україні дедалі більшої популярності. У це свято прийнято не тільки дарувати своїй половинці валентинки чи презенти, а й вітати своїх друзів, знайомих теплими словами.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 16:32 Детальніше...
 

Всесвітній день радіо

e-mail Друк PDF

13 лютого – Всесвітній день радіо.

Член учнівського самоврядування Онищук Яна (6-Б кл.) підготувала інформацію про історію виникнення та цікаві факти про радіо.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:06
 

ОГОЛОШЕННЯ!

e-mail Друк PDF

Відповідно до рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного (протокол від 10 лютого 2021 року #5) та листа Управління освіти від 10.02.2021 року #вих-143/01-21/21 освітній процес у закладі 11-12 лютого буде організовано у дистанційнійній формі.

Останнє оновлення на Середа, 10 лютого 2021, 12:20
 

День безпечного Інтернету

e-mail Друк PDF

З 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і засобів масової інформації у другий вівторок лютого проводиться Міжнародний день безпечного Інтернету. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року.

У цей день у багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту. Відповідні заходи проходять з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для всіх користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класним керівником 7-Б класу Кондратюком В.П. проведено виховний захід, який був направлений на розширення та поглиблення знань здобувачів освіти про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 лютого 2021, 16:06 Детальніше...
 


Сторінка 2 з 3