Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВІЙНИ

e-mail Друк PDF

Контакти щодо психологічної підтримки

Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб — 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 травня 2022, 06:23 Детальніше...
 

День пам'яті Чорнобильської трагедії

e-mail Друк PDF

26 квітня світ згадує Чорнобильську трагедію - найбільшу техногенну катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку атомної електростанції в результаті якого у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Вона мала і, мабуть, має й досі трагічні наслідки для українців.                    Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої екологічно-соціальної катастрофи в історії людства. Ця трагедія не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.
Останнє оновлення на Понеділок, 02 травня 2022, 06:19 Детальніше...
 

День Землі

e-mail Друк PDF
Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Земля - це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно.
Останнє оновлення на П'ятниця, 22 квітня 2022, 14:59 Детальніше...
 

Оголошення!

e-mail Друк PDF

З метою отримання актуальної інформації про освітянську галузь Рівненської області та формування нового освітнього простору створено телеграм-канал «Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації» https://t.me/donrivne.

 

Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

e-mail Друк PDF
Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Щоб підтримати українських захисників учні створили відео в якому шлють слова підтримки військовим.
Думаємо про вас, наші герої, молимося за вас, чекаємо з Перемогою! Слава Україні!Останнє оновлення на Понеділок, 11 квітня 2022, 12:35
 


Сторінка 2 з 6