Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

До уваги батьків!

e-mail Друк PDF

У зв’язку з карантинними заходами щодо попередження захворюваності на COVID-19, відповідно до листа управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації від 06.01.2021 р. № 134-02/01-09/21 та алгоритму дій, рекомендованих управлінням освіти Рівненського міськвиконкому, освітній процес з 18.01.2021 р. по 24.01.2021 р. організовано з використанням дистанційних технологій у синхронному та асинхронному режимах.

Початкова школа

Матеріали до уроків, а саме:   відео- та аудіозаписи пояснення навчального матеріалу, практичні завдання,   віртуальні тренажери можна знайти на сайті закладу в розділі «Організація освітнього процесу з використанням дистанційних технологій»  в матеріалах (папках) відповідного класу. Водночас посилання на онлайн конференції будуть дублюватися вчителями у вайбер групах.

Спілкування з учнями 1-4 класів буде відбуватися в онлайн режимі через проведення онлайн конференцій згідно розкладу уроків.

Індивідуальні консультації з учнями, які мають особисті телефони, згідно розкладу уроків. З рештою учнів  з 18 до19 години.

Основна та старша школа

У розкладі уроків кожного класу передбачені заняття у синхронному режимі. Час проведення онлайн уроків виділено жовтим кольором. Посилання на конференції будуть знаходитись у матеріалах (папках) відповідного класу. Початок реєстрації на конференції – за 10 хвилин до вказаного часу.

Зворотній зв’язок та перевірка якості виконання завдань буде здійснюватися відповідно до вимог з предмету, що відображено у матеріалах (папках) кожного класу.

Освітній процес з предметів музичне мистецтво, образотворче мистецтво, фізична культура, захист України, основи здоров’я, трудове навчання буде здійснюватися за дистанційними проектними технологіями.

Останнє оновлення на Середа, 10 лютого 2021, 06:11