День безпечного Інтернету

З 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і засобів масової інформації у другий вівторок лютого проводиться Міжнародний день безпечного Інтернету. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року.

У цей день у багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту. Відповідні заходи проходять з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для всіх користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класним керівником 7-Б класу Кондратюком В.П. проведено виховний захід, який був направлений на розширення та поглиблення знань здобувачів освіти про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 лютого 2021, 16:06