День вшанування учасників бойових дій

В історії нашої держави є багато визначних дат, серед яких є, на жаль, і такі, що викликають сумні спогади і біль. Однією з таких дат є 15 лютого. День вшанування учасників бойових дій, які воювали на території інших держав – Афганська війна.

Війна…    Яке маленьке слово. Вимовляючи його, стискається серце. Скільки болю, тривоги, сліз, горя, безглуздих смертей…

Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями – вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок, що несуть визволення приниженим і поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати.

До цієї дати у закладі були проведені такі заходи:

-         оформлено загальношкільну виставку «Афганістан: біль і безсмертя» інформаційним центром учнівського самоврядування;

-         інформаційну хвилинку «Час і досі не загоїв рани», яку підготували і провели члени учнівського самоврядування Рудич Володимир (9-Б кл.), Ношкалюк Богдана (11-А кл.) та Войтович Софія (11-А кл.) для учнів 8-11 класів, під час якої школярі вшанували подвиг воїнів-афганців хвилиною мовчання.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 16:53