День Героїв Небесної Сотні.

20 лютого День Героїв Небесної Сотні.

Вони пожертвували найдорожчим – своїм життям, щоб змінити хід новітньої історії України та дати їй шанс на світле майбутнє.

Шкільна родина нашого закладу разом зі всією Україною вшановує героїв Небесної Сотні:

-          - у фойє інформаційним центром учнівського самоврядування оформлена композиція «Герої сучасної боротьби»;

-          класним керівником 8-А класу (Чайка Н.С.) проведено годину спілкування «Пам’яті Небесній Сотні присвячується»;

-          проведено акцію «Ангели пам’яті» (представники учнівського самоврядування на шаблонах символічних янголів писали побажання миру, добра… та прикріплювали їх біля портретів наших героїв-земляків).

Всі ці заходи спрямовані на вшанування подвигу героїв, що виборювали свободу нашого народу.

Хай живе у віках людська пам’ять та слава загиблим героям Небесної Сотні!

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 лютого 2021, 18:33