Витяг з Протоколу № 9 засідання педагогічної ради від 11.03.2021 р.

Витяг з Протоколу № 9

засідання педагогічної ради від  11.03.2021 р.

Голова засідання педагогічної ради: Іванець Н.О.

Секретар засідання педагогічної ради: Сидор О.А.

Присутні:     37  чол.

Відсутні: Плавчан В.М.,  Петрушина Н.П., Ковтунович К.М.

Порядок денний:

1. Про вибір та замовлення підручників для 4 класу закладів ЗСО на                    2021/2022 н.р.
  2. Про вибір та замовлення підручників для 8 класу закладів ЗСО на 2021/2022 н.р.

СЛУХАЛИ:

1. Шмиригу І.Г., заступника директора навчального закладу, яка ознайомила з переліком підручників для 4 класу закладів ЗСО, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2021 році.

В обговоренні питання виступила Яковюк З.С. вчитель початкових класів, яка запропонувала обрати такі підручники для 4 класу закладів ЗСО: «Математика» Гісь О.М., Філяк І.В.; «Математика» Листопад Н.П.

УХВАЛИЛИ:

Обрати та замовити для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти на 2021/2022 н.р. такі підручники:

«Математика» Гісь О.М., Філяк І.В.;

«Математика» Листопад Н.П.;

СЛУХАЛИ:

1. Шмиригу І.Г., заступника директора навчального закладу, яка ознайомила з переліком підручників для 8 класу закладів ЗСО, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2021 році.

В обговоренні питання виступили:

2.1.    Кузнєцова О.П., вчитель математики, яка запропонувала  обрати підручник для 8 класу з поглибленим вивченням математики закладів загальної середньої освіти «Алгебра» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.; підручник  для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Алгебра» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.; підручник для 8 класу з поглибленим вивченням математики закладів загальної середньої освіти «Геометрія» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.; підручник  для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Геометрія»                        Єршова А.П., Голобордько В.В., Крижановський О.Ф., Єршов С.В.

2.2.    Юрчук Г.Ф., вчитель англійської мови, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти: «Англійська мова (8-й рік навчання)» Карпюк О.Д.

2.3.    Лібик Н.В., вчитель біології, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Біологія» Матяш Н.Ю., Остапченко Л.І., Пасічніченко О.М., Балан П.Г.

2.4.    Шадюк В.Ю., вчитель географії, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Географія» Довгань Г.Д., Стадник  О.Г.

2.5.    Харитонова С.А., вчитель зарубіжної літератури, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Зарубіжна література» Ніколенко О.М., Зуєнко М.О.,  Стороха Б.В.

2.6.    Чайка Н.С., вчитель музичного мистецтва, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Мистецтво» Масол Л.М.

2.7.    Жук В.В., вчитель німецької мови, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Німецька мова (4-й рік навчання)» Сотникова С.І.

2.8.    Іванець Н.О., вчитель основ здоров’я, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Основи здоров’я» Тагліна О.В.

2.9.    Гонта Т.Я., вчитель української мови та літератури, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Українська мова» Авраменко О.М., Борисюк Т.В., Почтаренко О.М. та підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Українська література» Авраменко О.М.

2.10.   Крук Д.В., вчитель фізики, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Фізика» Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О. (за ред. Бар’яхтара В.Г., Довгого С.О.).

2.11.   Хайнацька В.А., вчитель хімії, яка запропонувала обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Хімія» Попель П.П., Крикля Л.С.

2.12.   Кондратюк В.П., вчитель інформатики, який запропонував обрати підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Інформатика» Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

2.13.   Бруцький О.Т., вчитель історії, який запропонував обрати підручники для 8 класу закладів загальної середньої освіти «Всесвітня історія» Щупак І.Я., Бурлака О.В., Власова Н.С., Піскарьова І.О., «Історія України» Власов В.С., Панарін О.Є., Топольницька Ю.А.

УХВАЛИЛИ:

Обрати та замовити для учнів 8 класу закладів загальної середньої освіти на 2021/2022 н.р. такі підручники:

«Алгебра» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. (поглиблене вивчення математики);

«Алгебра» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.;

«Геометрія» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. (поглиблене вивчення математики);

«Геометрія» Єршова А.П., Голобордько В.В., Крижановський О.Ф., Єршов С.В.;

«Англійська мова (8-й рік навчання)» Карпюк О.Д.;

«Біологія» Матяш Н.Ю., Остапченко Л.І., Пасічніченко О.М., Балан П.Г.;

«Географія» Довгань Г.Д., Стадник  О.Г.;

«Зарубіжна література» Ніколенко О.М., Зуєнко М.О.,  Стороха Б.В.;

«Мистецтво» Масол Л.М.;

«Німецька мова (4-й рік навчання)» Сотникова С.І.;

«Основи здоров’я» Тагліна О.В.;

«Українська мова» Авраменко О.М., Борисюк Т.В., Почтаренко О.М.;

«Українська література» Авраменко О.М.;

«Фізика» Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О. (за ред. Бар’яхтара В.Г., Довгого С.О.);

«Хімія» Попель П.П., Крикля Л.С.;

«Інформатика» Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.;