Засідання педагогічної ради 14.05.2021 р.

14.05.2021 року у школі відбулося засідання педагогічної ради з теми «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сьогодення. Педагогічні знахідки». В ході засідання педагогічні працівники обговорили проблеми впровадження компетентнісного підходу в освітній процес та варіанти підходів до їх вирішення. Вчителі обмінялися думками, досвідом, інформацією забезпечення всебічного системного впровадження інноваційних підходів та технологій в освітнє середовище уроку.

Розуміння перспективності саме компетентнісного підходу, який передбачає високу готовність особистості здобувача освіти до успішної діяльності в різних сферах суспільного життя, спонукало педагогів до вироблення рекомендацій щодо впровадження компетентнісного підходу в освітнє середовище уроку, а саме: алгоритму побудови компетентнісно спрямованого уроку та правил впровадження компетентнісного підходу в освітнє середовище уроку.

Останнє оновлення на Середа, 02 червня 2021, 09:21