Свято Останнього дзвінка

Гучніше, дзвонику, гучніше ти лунай,

До сонця, до канікул, відпочинку малечу закликай!

Щоб знали всі у місті і в селі з усіх усюд навколо –

Це Останній двоник весело святкує

Рівненська загальноосвітня четверта школа!

Усі діти та дорослі радіють, бо закінчилися уроки, домашні завдання, тести, контрольні та дистанційне навчання.

Нетрадиційне свято Останнього дзвоника відбулося в нашій школі:

- для випускників – урочистості з вчителями та батьками, куди завітали цікаві персонажі: Незнайко, Король Мідас, Дракон, Аліса, Іван Гонта, Українка, Вередуха, Здоровичок. Вони допомагали одинадцятикласникам взяти участь у грі «Пригадай свої шкільні роки».

Вчителі та батьки привітали своїх уже дорослих дітей. Випускники подякували їм і подарували вальс.

На святі звучали пісні у виконанні Матушевського Володимира (учня 11-А класу) та Онищук Яни (учениці 6-Б класу, переможниці I етапу обласного конкурсу естрадної пісні);

- для школярів 2 – 3 класів відбулися години спілкування «Я люблю тебе, Україно!» та віртуальні подорожі країною (до 30-річчя Незалежності держави);

- для дітей 4-х класів урок-підсумок та квест «Прощання з початковою школою»;

- для учнів 5-10 класів відбувся традиційний загальношкільний одиночний квест «Скарби знань», в якому взяли участь 170 дітей. У грі завдання були на ерудицію, кмітливість, спритність, винахідливість та на узагальнення знань із різних предметів.

УРА! ЛІТО! УРА! КАНІКУЛИ!!!

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 червня 2021, 04:40