Педагогічна рада “Педагогіка партнерства, як важливий складник якості освітнього процесу”

31 травня 2021 року відбулася вже традиційна педагогічна рада за участю батьків, голів піклувальної ради школи.

Співдружність з батьками – одне з першочергових завдань, у кожному навчальному закладі. Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів. Цьогоріч засідання відбулося у форматі тренінгу, метою якого було поглибити знання батьків з питань виховання дітей, залучити батьків до організації освітнього процесу, зацікавити їх шкільним життям дітей.

Під час заходу батьки разом з педагогами напрацьовували правильний шлях у налагоджені партнерства. Цьому сприяли численні вправи, метою яких було сприяння згуртованості батьків та вчителів, обґрунтування необхідності вироблення та дотримання правил спільного виховання учнів, а також  створення комфортної атмосфери для успішного розвитку здобувачів освіти.

Результатом конференції стало затвердження змісту трьохсторонньої угоди про створення безпечного та комфортного освітнього середовища на принципах педагогіки партнерства.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 червня 2021, 17:42