Засідання команди психолого - педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

09 червня 2021 року відбулося підсумкове засідання команди психолого - педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами за участю класних керівників та вчителів-предметників інклюзивних класів,  корекційних педагогів, на якому розглядалося питання про виконання індивідуальних програм розвитку дітей з ООП за 2020-2021 навчальний рік. Учасники підвели підсумки стану розвитку дітей, зупинилися на результатах освітньої діяльності, зазначили зміни в інтелектуальній, емоційно-вольовій сферах, обмінювалися результатами спостережень та інформацією про сильні сторони вихованців. Окремо зупинилися на особливостях дистанційної роботи в умовах карантину. Визначено подальші напрямки та пріоритети навчальної та корекційної роботи на наступний навчальний рік.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 червня 2021, 05:00