Випускний-2021!

Для учнів нашої школи, як і для інших одинадцятикласників міста, традиційне свято «Випускник-2021» відбулося 26 червня 2021 року.

У цей незвичайний і урочистий день прощалися із рідною школою 24 випускники 2021 року. Серед них талановиті, спортивні, інтелектуальні, творчі учні, призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, лауреати багатьох міських конкурсів, учасники та переможці творчих конкурсів міста, золотий та срібний медалісти. Тішимося, пишаємося їхніми здобутками та щиро бажаємо, щоб  наполегливість та відповідальність додала наснаги для написання нових сторінок історії життя, історії рідної школи, історії перемог та звершень нашої країни!

Любі випускники, хай же ваше життя буде сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже від сьогодні кожен піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань. І, щоб старт у самостійне життя був значно легшим, ми бажаємо Випускникам 2021 року успіхів, щастя та здоров'я!

Останнє оновлення на Середа, 21 липня 2021, 17:09