Засідання педагогічної ради 30-08-2021 р.

Засідання педагогічної ради «Особливості освітнього процесу 2021-2022 н. р.» було проведено за впровадженням педагогічної технології «Лоція». Під час засідання педагогічної ради відбулося занурення в освітній простір закладу: аналіз діяльності педагогічного колективу за 2020-2021 н. р., співставлення результатів навчальної діяльності учнів та вчителів.

За допомогою технології «Лоція» були висвітлені зміни освітнього середовища НУШ, а саме особливості формувального оцінювання. Голови професійних спільнот визначили завдання щодо форм організації освітнього процесу, професійної підтримки педагогів, шляхом створення індивідуальних траєкторій.

Упродовж роботи педагогічної ради педагоги, за допомогою Лоції, поєднуючи думки та почуття, створювали візуально-емоційну карту, в якій поєднували стратегію соціально-педагогічного партнерства, визначали пріоритети соціально-психологічного супроводу засвоєння морально-етичних та християнських норм.

Інструментом пізнання, критичного мислення, співставлення стало обговорення змін щодо виховання особистості учня НУШ. Пріоритетом визначено становлення національної свідомості, формування патріотичного світогляду, здоров’я та безпеки.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 вересня 2021, 05:01