Промайнуло веселе літо

Промайнуло веселе літо і настала осінь - пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для першачків 1 вересня 2021 року - особлива подія, бо для них відбувається все вперше: перший клас, перша вчителька, перша парта, перші шкільні будні.

У нашій школі Свято зустрічі першокласників відбулося  у незвичній формі: діток зустрічали учні-помічники та запрошували їх до школи у Країну знань, найменших наших учнів привітали казкові герої Королева Знань, Котигорошко, Піннокіо, дівчина в образі України, символ школи Здоровичок, який  разом зі своїми друзями, побажав цікавих відкриттів, здоров’я та вдалого навчального року. А також запросив у квест-мандрівку школою, під час якої діти відвідали різні локації та виконали цікаві завдання.

Учні 2-11 класів зібрались у своїх класних колективах на виховний урок, присвячений відзначенню 30-ї річниці незалежності України.

У закладі панувала атмосфера родинного затишку, дружніх розмов та спогадів, а закінчилося святкування спільними фотографіями.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 вересня 2021, 05:07