Всесвітній день миру

Мир на землі – це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

21 вересня – Міжнародний день миру, який був затверджений у 2001 році, який закликає до припинення вогню і відмови від насильства. Мир –це впевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому.

У рамках відзначання Всесвітнього дня миру у школі з ініціативи учнівського самоврядування відбулися такі заходи:

• Оформлення інформаційний стенд про день миру, на якому діти прикріпили стікери з побажаннями миру, добра, гармонії і т.д.;
  • Акція «Голуб миру», під час якої старшокласники виготовляли паперових голубів і прикріпили їх у вестибюлі школи. Також трафарети птаха були роздані дітям 1-4 класів для виготовлення символічного голуба, щоб вони у такий спосіб долучилися до заходу;
  • Тема миру, була обговорена на годинах спілкування у 5-11 класі, адже це питання є актуальним для нашої держави і сьогодні.
Останнє оновлення на П'ятниця, 24 вересня 2021, 12:07