День заисника та захисниці України

14 жовтня - особливе свято, що об'єднує чотири події: Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника та захисниці України та День створення УПА. Воно нагадує всім нам про громадянський обов'язок. Це свято, як символ нерозривного зв'язку всіх поколінь захисників України, як пам'ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях нашої держави йде боротьба за її незалежність і суверенітет.

До цієї дати у закладі проведено:

-  центр "Інформації" учнівського парламенту оформив святкову фотозону ;

- класні керівники 1-11 класів провели години спілкування, перегляд фільмів, конкурси, розваги: "Свято мужності й відваги", "Дякуємо за вашу мужність", "Мужність українських військових", "Козацькими стежками", "Козацькому роду - нема переводу", "Маленькі козачата"...

- учні 6-А класу (класний керівник Сидор О. А.) відвідали міську дитячу бібліотеку-філію  N9 Рівненської ЦБС. Працівники бібліотеки підготували цікавий захід "Козацькі розваги": була подана інформаційна довідка про життя та побут казаків, організовано цікаві ігри, розваги та вікторини.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 жовтня 2021, 09:03