День Гідності та Свободи

Україно! Ти - моя молитва,

Ти - моя розпуко вікова.
Гримотить над світом люта битва,
За твоє життя, твої права!
Україна! Країна смутку і печалі, краси і радості, різних звичаїв та обрядів, гучної української пісні, чарівної природи.
Це країна добрих, щедрих, привітних, веселих і гостинних людей, які ніколи не поневолювали інші народи, а лише вміло захищалися від ворога.
Українська земля... Земля щедро полита кров'ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки України.
21 листопада 2013 року розпочалася Революція гідності. Народ України виступив за свої права, подав голос, не почути якого вже було неможливо. Ця дата назавжди увійшла не тільки в історію України, а й міцно закарбувалася у пам'яті та серцях українців.
До цієї дати у закладі відбулося:
- інформаційним центром учнівського самоврядування оформлено тематичну виставку "Небесна сотня"; проведено інфохвилинку для учнів 5-11 класів під час якої було згадано про трагічні події Майдану, озвучені прізвища загиблих земляків, пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання;
- класними керівниками 1-11 класів проведено години спілкування, організовано перегляд відеофільмів.
Останнє оновлення на Неділя, 21 листопада 2021, 12:19