«Супергерої FAST»

З метою навчити дітей розпізнавати перші ознаки інсульту та звертатися за невідкладною медичною допомогою, в українських школах розпочалая освітня програма «Супергерої FAST».

Концепція Нової української школи має на меті навчати дітей життєво необхідним навичкам та компетенціям у природний для них спосіб: через гру, співпрацю, спілкування. Запропонована програма є саме тим гарним прикладом компетентнісного підходу до навчання та надає дітям важливі знання про основи здоров’я і про те, як звернутися до невідкладної медичної допомоги. Тому Міністерство освіти і науки України підтримує проведення освітньої програми “Супергерої FAST”.

Долучилися до програми і учні 4- Б класу нашої школи. Переглядаючи відеокниги , виконуючи різноманітні завдання, діти навчилися розпізнавати ознаки інсульту та швидко реагувати в такій ситуації.

За результатами наша школа на 17 місці в рейтингу учасників програми в світі, а серед учасників в Україні на 7.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 грудня 2021, 18:06