Різдвяно-новорічні акції «Твори добро на Різдво»

Доброта – це те,

що може почути глухий

і побачити сліпий.

Зима… Чудова пора року: випав сніг, потріскує морозець – ми ніби опинились у казці, що нагадує всім про дитинство.

У грудні-січні всі християни відзначають велике свято – Різдво, народження Спасителя світу. Ми чекаємо чогось нового, маємо надію на краще, віримо в чудеса, добро. Саме тому в грудні у нашій школі традиційно відбуваються милосердні справи – благодійні акції під гаслом «Твори добро на Різдво»:

• «Діти дітям» (на підтримку міській акції: збір книг, канцтоварів, настільних ігор);
  • «Солодкий бокс для бійця» (збір солодощів для солдат бойової частини);
  • «Милосердя» (вручення подарункових пакетів для дітей із малозабезпечених, багатодітних, які опинилися у складних життєвих обставинах – канцтовари, книги, одяг, солодощі).

Якщо ти зробиш добро, воно до тебе й повернеться. Твори красу, щоб світ став кращим!

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 грудня 2021, 17:48