Новорічна феєрія або як ми святкували Новий рік.

Хай надія і віра в себе і свої сили надихає

на здійснення найзаповітніших мрій.

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято, яке з нетерпінням чекають усі. Для створення новорічного настрою у вестибюлі було оформлено фотозону, встановлено та яскраво прикрашено ялинку. Класні кабінети мерехтіли яскравими вогниками, новорічними композиціями які створювали казково-затишну атмосферу.

У останній день навчання у школі проходили новорічні забави для учнів 1-11 класів: діти виконувати різноманітні новорічні завдання з адвент календаря, долучалися до спортивного свята, а також брали участь у новорічному брейн рингу «Привіт, Новий рік!». Усі заходи минули у веселій, теплій, приязній атмосфері, що наповнили школу приємними емоціями та налаштували на веселе святкування різдвяно-новорічних свят.

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим роком. Нехай Новий рік принесе Вам радість і достаток. Щастя міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Останнє оновлення на Вівторок, 28 грудня 2021, 18:04