День матері

День матері - міжнародне та локальне свято на честь матері сім'ї, а також материнства.

В Україні офіційно цей день відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.
Цього року цей день співпав з іншою значущою для всього світу датою - Днем пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої Світової війни.
Мама - це та людина, яка народила, виховала... Вона завжди любить свою дитину такою якою вона є, завжди переживає за неї скільки б років їй не було: де вона, як вона, чи здорова, чи все у неї гаразд...
До цього свята у закладі упродовж тижня було проведено (онлайн):
- години спілкування для учнів 1-11 класів "Доземний уклін українським матерям";
- перегляд відео-презентації: добірка видань "Happy Mother's Day";
- фото-флешмоб: виготовлення листівки "Квіти для матусі"; селфі з мамою "Найкращі мами в кожного із нас вони у клопотах завжди проводять час..."; озвучені причини "Чому я люблю маму"; міні-твір - асоціація "Моя мама схожа на..."; виконання малюнка "Я малюю маму";
- учениці 5-А класу записали відеопривітання "Для мами".
У цей нелегкий для нашої країни час, особливо важко матерям, чиї сини та доньки боронять нашу Україну.
Низько схиляємо у шані голови перед ними за те, що виховали патріотів та захисників нашої Батьківщини.
Останнє оновлення на Середа, 11 травня 2022, 14:08