День захисту дітей

День захисту дітей - національне свято, покликане привернути увагу громадськості до проблем дітей.

Діти - маленькі частинки великого щастя, ім'я якому - Життя! Діти - це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти - це наше майбутнє, наш сенс життя.
Наш заклад активно долучився до відзначення 01 червня Міжнародного дня захисту дітей (формат онлайн):
- години спілкування "Щаслива дитина - майбутнє України";
- створено відеоролик, відео привітання для дітей школи та з інших регіонів України (3-А кл. - класний керівник Малафей Н. Ю. та 5-А кл. - класний керівник Мамонець Н. М.);
- виставка малюнків "Моє майбутнє в мирній Україні";
- проведено розвагу "Казкова подорож" (1-6 кл.).
У День захисту дітей педагогічний колектив школи бажає кожній дитині міцної сім'ї та мирного неба, щоб їхні посмішки висвітлювали нашу планету і кожен із маленьких мешканців нашої землі був здоровим та щастивим. Нехай у кожного з них буде все необхідне для безтурботного дитинства!

Останнє оновлення на Неділя, 12 червня 2022, 11:53