День Героїв

День Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків - борців за волю нашої держави та є символом незборимості української нації.
З нагоди свята у закладі було організовано благодійну акцію "Допомога ЗСУ" на підтримку поранених захисників України, що перебувають на лікуванні в медичному закладі Рівненської області.
Батьки, учні та вчителі активно долучилися до проведення акції та зібрали всі необхідні речі (засоби гігієни, одяг першої необхідності).
Тримаймося! Разом ми - сила!

Останнє оновлення на Неділя, 12 червня 2022, 11:50