Євротабір 2018

З 22.02 по 24.02.2018 у закладі пройшов традиційний європейський табір у рамках Україно-Чеського проекту «Україна – Чехія. Євромаршрут».  Цього року до команди з Чехії приєдналися волонтери з Словаччини та США. У роботі  табору взяли участь близько 100 учнів  середніх та старших класів. Підліткам були запропоновані захоплюючі заняття та тренінги у спортивному, європейському, англійському, польському клубах, майстер класи з рукоділля, а також були проведені бесіди на актуальні для сучасної молоді теми: «Небезпека соціальних мереж», «Мрії та цілі», «Життя для інших». Учасники табору отримали чудову нагоду розширити власний світогляд,  поспілкуватись у неформальній обстановці  та  розкрити свої таланти.  Таборові заняття були завершені чудовою зимовою прогулянкою визначними місцями нашого міста разом з гостями школи.

Останнє оновлення на Субота, 03 листопада 2018, 22:04