Засідання педагогічної ради 28.12.2018 р.

28 грудня 2018 року у закладі відбулося засідання педагогічної ради "Творчий підхід до формування компетентностей здобувачів освіти на уроці".

Педагоги ознайомилися із особливостями формування творчої компетентності здобувачів освіти на основі аналізу керівниками мобільних груп карт спостережень відвіданих уроків. Вчителі практично відпрацювали методичні ресурси створення компетентнісно зорієнтованого середовища НУШ, застосовуючи навички критичного мислення та роботи в команді.

Мотивація педагогів

Наталія Малафей "Впровадження ідей НУШ у 2018-2019 н.р." (технологія фіш-бон)

Нові технології на уроках

Світлана Боровець "Карта методичних ресурсів вчителя початкових класів Неоніли Петрушиної" (2-Б клас, урок української мови "Слова ввічливості")