Нове шкільне харчування

На зустрічі з з відомим кулінарним експертом Євгеном Клоптенком у Рівненській гуманітарній гімназії освітяни, підприємців, що надають послуги харчування, представників батьківської громадськості, ознайомились з програмою «Нове шкільне харчування», метою якої є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах та вісьмома кроками для її впровадження у шкільне меню.

В школі був розроблений план впровадження програми «Нове шкільне харчування».

З  початку квітня меню нашої шкільної їдальні урізноманітнилось, змінилось. Стали з’являтися нові страви з рецептурного збірника Є Клопотенка, змінилася також форма подачі страв.

Для представників учнівського самоврядування відбулася презентація нових страв на якій учні поділилися своїми враженнями від їжі з працівниками їдальні і підтримали їх поступове запровадження у шкільне меню.

Для популяризації “Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах” Євгена Клопотенка був оформлений стенд з рецептами страв, які припали до смаку нашим учням.

Також для батьків відбулося знайомство зі збірником рецептур за програмою «Нове шкільне харчування» та обговорення його запровадження.

Всі бажаючі можуть ознайомитися  зі “Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах” Євгена Клопотенка за посиланням    http://cultfood.info/wp-content/uploads/2019/02/ZBIRNYK-RETSEPTUR-STRAV.pdf    та спробувати приготувати вдома страви, які сподобалися.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 10:32