Засідання педагогічної ради 21-12-2019 р.

21 грудня 2019 року у закладі проведено засідання педагогічної ради з теми «Інноваційний підхід до сучасного уроку». Його метою було пошук шляхів удосконалення освітнього процесу. В ході практичної частини засідання всі вчителі мали змогу побувати на показових уроках математики, історії, англійської мови, української мови та обмінялися досвідом використання інноваційних технологій в освітньому процесі уроку, зокрема технології «змішаного навчання». Під час роботи в групах методом «MeWeUs» вчителі узагальнили знання про педагогічні технології, оцінюючи якість уроків за реалізацією компетентнісного підходу та змістових ліній відповідно до результатів спостереження освітньої діяльності. Доцільність впровадження інновацій в освітній процес уроку підтвердили і результати моніторингу учнів 7-11 класів щодо «Освітнього середовища закладу освіти», які представив керівник шкільного інформаційного центру Кондратюк В.П.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 січня 2020, 08:55