До уваги батьків майбутніх першокласників!

У зв'язку із впровадженням протиепідеміологічних заходів на території країни прийом заяв до першого класу буде проводитись після відновлення навчання!

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.orq».

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система  «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Останнє оновлення на Понеділок, 23 березня 2020, 16:02