До уваги батьків та учасників освітнього процесу!

До уваги батьків та учасників освітнього процесу!

Освітній процес у закладі організовано згідно технології дистанційного навчання та з урахуванням технології "Три по 30 хвилин", за якою працює школа.  Тому завдання для дистанційної роботи складаються на тиждень відповідно до розкладу занять та кількості уроків з предмету.

Завдання відповідають вимогам навчальних програм та містять посилання на веб-ресурси з предмету. Обсяг завдань відповідає вимогам з предмету та адаптовано відповідно до технології дистанційного навчання.

Контроль за виконанням завдань ведеться через аналіз вчителями рівня виконання здобувачами освіти  тестів чи відповідей, які надіслано в електронному вигляді.

Завдання оновлюються систематично, тому будьте уважними!

У випадках коли потрібно консультація педагога, ви можете отримати її в телефонному режимі або скориставшись застосунками для смартфонів (Viber, Skype, WhatsApp, Telegram чи їм подібними).

Останнє оновлення на Понеділок, 01 червня 2020, 11:14