Алгоритм дій щодо недопущення коронавірусної інфекції:

Алгоритм дій

щодо недопущення коронавірусної інфекції:

Вхід у навчальний заклад, рух по території та коридорах можливий лише у захисній масці або респіраторі;

Вхід до школи батьків, інших членів родини, осіб, що не є учасниками освітнього процесу суворо забороняється;

Класні керівники проводять бесіди стосовно попередження захворювання та щоденно опитують учасників освітнього процесу про їх самопочуття;

Класні керівники отримують інформацію від батьків про стан дитини та рекомендують при перших ознаках ГРВІ викликати лікаря і залишати дитину вдома;

При перших ознаках захворюваності під час освітнього процесу - дитина звертається до медичного працівника, класного керівника, де отримує першу допомогу. Класні керівники невідкладно повідомляють батьків;

Класні кімнати провітрюються та прибираються з додаванням дезинфікуючих засобів;

Класні керівники, чергові у їдальні вчителі здійснюють контроль за миттям дітьми рук перед їжею не менше,ніж 25-30 сек. під проточною водою

Усі учасники освітнього процесу дотримуються правил особистої гігієни, правил безпеки (часте миття рук водою з милом або за допомогою спиртовмісних засобів, носіння маски, коли є кашель або чхання, вчасне звернення до лікаря)

Алгоритм дій

при виявленні в учасників освітнього процесу симптомів хвороби

1. У разі виявлення первинних симптомів хвороби в учасників освітнього процесу (висока температура, сухий кашель, лихоманка) – максимально ізолювати, забезпечивши індивідуальними захисними засобами (медична маска, рукавички), повідомити керівника закладу освiти, медичну сестру (відповідальну особу), батьків, лікувальну установу, звернутися до лікаря для отримання консультації або подальшого обстеження.
  2. У разі виявлення хворого учня чи працівника під час освітнього процесу керівник закладу освіти має забезпечити виконання таких заходів, як тимчасове обмеження входу до установи та користування приміщеннями.
  3. У день виявлення хворого, включаючи можливих відвідувачів закладу, визначається перелік приміщень, у яких перебував хворий, та забезпечується обмеження їх використання та пересування по маршруту переміщення хворого.
  4. У разі виявлення декількох хворих, які користувалися приміщеннями на одному поверсі, обмежується весь поверх, де вони знаходились. Якщо декілька хворих перебували на різних поверхах, керівнику необхідно видати наказ про тимчасове закриття закладу освіти.
  5. Якщо особа з підозрою на вірус, в якої був контакт з хворим, класифікується як пацієнт, вона припиняє відвідувати заклад освіти протягом 2 тижнів, і здійснює дистанційне лікування під наглядом спеціального медичного закладу (амбулаторно вдома або стаціонарно в лікарні).
  6. Якщо після відвідування закладу освіти підтверджуються підозри на хворобу (був контакт з хворим), необхідно звернутися у спеціальний медичний центр лікування та по можливості (задовільне самопочуття) не відвідувати лікувальний заклад, отримуючи консультації лікаря дистанційно .

У той же час, особа, відповідальна за встановлення системи екстреної комунікації з закладами охорони здоров’я, інформує такі заклади та батьків дітей, родичів – у разі виявлення дорослого хворого. Керівник закладу освіти в обов’язковому порядку інформує органи управління освітою (власника).

Останнє оновлення на Понеділок, 14 вересня 2020, 19:11