Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Нове шкільне харчування

Правила поведінки у їдільні

e-mail Друк PDF

Реформа шкільного харчування триває, адже раціональне харчування учнів - одна з умов створення здоров`язберегаючого середовища нашої школи. Для того щоб учні комфортно почували себе в їдальні та правильно використовували час перерви для прийому їжі, учнівським самоврядуванням були оновлені правила поведінки у їдальні та розроблений тематичний стенд з цікавою та доступною інформацією про правильне харчування.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 лютого 2020, 08:52
 

Нове шкільне харчування

e-mail Друк PDF

На зустрічі з з відомим кулінарним експертом Євгеном Клоптенком у Рівненській гуманітарній гімназії освітяни, підприємців, що надають послуги харчування, представників батьківської громадськості, ознайомились з програмою «Нове шкільне харчування», метою якої є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах та вісьмома кроками для її впровадження у шкільне меню.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 10:32 Детальніше...
 

Проект "Нове шкільне харчування"

e-mail Друк PDF

У лютому 2019 р. в Україні стартував проект «Нове шкільне харчування» з метою поліпшення  культури харчування в закладах загальної середньої освіти. Наша школа не лишилась осторонь змін, тому 11 квітня 2019 року для учнівського самоврядування пройшла презентація страв за новим  “Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах”, автором якого є Євген Клопотенко.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 червня 2019, 08:03 Детальніше...