Учням

Національна дитяча "гаряча" лінія

На Національній дитячій "гарячій лінії" Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Коло питань, з яких вже надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних останніми роками запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії»,  - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

У 2012 році Національна "гаряча лінія" із запобігання насильству та захисту прав дітей Центру «Ла Страда-Україна" стала асоційованим членом Child Helpline International - всесвітньої мережі дитячих телефонів довіри, яка об’єднує високі стандарти телефонного консультування саме дітей.

Останнє оновлення на Неділя, 10 січня 2021, 11:00

Телефон довіри

"Телефон довіри” часто використовується для консультування по складних, суперечливих темах, обговорення яких в особистій бесіді могло би бути доволі складним і скрутним − це міжособистісні й сексуальні відносини,  вживання психотропних речовин, тяжкі життєві обставини тощо.

Останнє оновлення на Неділя, 10 січня 2021, 11:00