Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Методична робота

Засідання педагогічної ради 30-08-2021 р.

e-mail Друк PDF

Засідання педагогічної ради «Особливості освітнього процесу 2021-2022 н. р.» було проведено за впровадженням педагогічної технології «Лоція». Під час засідання педагогічної ради відбулося занурення в освітній простір закладу: аналіз діяльності педагогічного колективу за 2020-2021 н. р., співставлення результатів навчальної діяльності учнів та вчителів.

За допомогою технології «Лоція» були висвітлені зміни освітнього середовища НУШ, а саме особливості формувального оцінювання. Голови професійних спільнот визначили завдання щодо форм організації освітнього процесу, професійної підтримки педагогів, шляхом створення індивідуальних траєкторій.

Останнє оновлення на Неділя, 28 листопада 2021, 13:13 Детальніше...
 

Засідання команди психолого - педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

e-mail Друк PDF

09 червня 2021 року відбулося підсумкове засідання команди психолого - педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами за участю класних керівників та вчителів-предметників інклюзивних класів,  корекційних педагогів, на якому розглядалося питання про виконання індивідуальних програм розвитку дітей з ООП за 2020-2021 навчальний рік. Учасники підвели підсумки стану розвитку дітей, зупинилися на результатах освітньої діяльності, зазначили зміни в інтелектуальній, емоційно-вольовій сферах, обмінювалися результатами спостережень та інформацією про сильні сторони вихованців. Окремо зупинилися на особливостях дистанційної роботи в умовах карантину. Визначено подальші напрямки та пріоритети навчальної та корекційної роботи на наступний навчальний рік.

Останнє оновлення на Четвер, 09 вересня 2021, 12:42 Детальніше...
 

Педагогічна рада “Педагогіка партнерства, як важливий складник якості освітнього процесу”

e-mail Друк PDF

31 травня 2021 року відбулася вже традиційна педагогічна рада за участю батьків, голів піклувальної ради школи.

Співдружність з батьками – одне з першочергових завдань, у кожному навчальному закладі. Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів. Цьогоріч засідання відбулося у форматі тренінгу, метою якого було поглибити знання батьків з питань виховання дітей, залучити батьків до організації освітнього процесу, зацікавити їх шкільним життям дітей.

Останнє оновлення на Четвер, 09 вересня 2021, 12:42 Детальніше...
 

Засідання педагогічної ради 14.05.2021 р.

e-mail Друк PDF

14.05.2021 року у школі відбулося засідання педагогічної ради з теми «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сьогодення. Педагогічні знахідки». В ході засідання педагогічні працівники обговорили проблеми впровадження компетентнісного підходу в освітній процес та варіанти підходів до їх вирішення. Вчителі обмінялися думками, досвідом, інформацією забезпечення всебічного системного впровадження інноваційних підходів та технологій в освітнє середовище уроку.

Останнє оновлення на Четвер, 09 вересня 2021, 12:41 Детальніше...
 

Засідання педради 05.01.2021 р.

e-mail Друк PDF

05 січня 2021 р. у закладі відбулося засідання педагогічної ради "Академічна доброчесність як наскрізна етична політика закладу".

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:07 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 10