Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Методична робота

Засідання педради 05.01.2021 р.

e-mail Друк PDF

05 січня 2021 р. у закладі відбулося засідання педагогічної ради "Академічна доброчесність як наскрізна етична політика закладу".

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:07 Детальніше...
 

Засідання педради 29.12.2020 р.

e-mail Друк PDF

29 грудня 2020 р. у закладі відбулося засідання педагогічної ради "Формування ключових предметних компетентностей учнів і освітній та позаурочній діяльності шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання в освітньому середовищі НУШ".

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:07 Детальніше...
 

Засідання педагогічної ради 21-12-2019 р.

e-mail Друк PDF

21 грудня 2019 року у закладі проведено засідання педагогічної ради з теми «Інноваційний підхід до сучасного уроку». Його метою було пошук шляхів удосконалення освітнього процесу. В ході практичної частини засідання всі вчителі мали змогу побувати на показових уроках математики, історії, англійської мови, української мови та обмінялися досвідом використання інноваційних технологій в освітньому процесі уроку, зокрема технології «змішаного навчання». Під час роботи в групах методом «MeWeUs» вчителі узагальнили знання про педагогічні технології, оцінюючи якість уроків за реалізацією компетентнісного підходу та змістових ліній відповідно до результатів спостереження освітньої діяльності. Доцільність впровадження інновацій в освітній процес уроку підтвердили і результати моніторингу учнів 7-11 класів щодо «Освітнього середовища закладу освіти», які представив керівник шкільного інформаційного центру Кондратюк В.П.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 січня 2020, 08:55 Детальніше...
 

Семінар-практикум з теми «Сучасні функції, ролі, моделі професійної компетентності»

e-mail Друк PDF

09 грудня 2019 року у закладі відбувся семінар-практикум з теми «Сучасні функції, ролі, моделі професійної компетентності», на якому члени педагогічного колективу ознайомились із особливостями організації різних моделей «змішаного навчання» в освітньому середовищі уроку. Педагоги поділились досвідом власної роботи, висловили думки щодо подолання труднощів, які виникають в процесі навчання за такою моделлю. За підсумками семінару  укладено Порадник вчителю щодо їх практичного використання.

Останнє оновлення на Четвер, 02 січня 2020, 18:36 Детальніше...
 

Засідання міського методичного об’єднання вчителів-реабілітологів

e-mail Друк PDF

05 грудня 2019 року у закладі відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів-реабілітологів з теми «Організація інклюзивного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти: корекційна складова. Пошук. Досвід». Учасники методичного об’єднання ознайомилися з особливостями організації корекційно-розвиткової  складової інклюзивного освітнього середовища школи. Практичний аспект питання було висвітлено на прикладі проведення корекційними педагогами  ЗОШ №4 вправ, спрямованих на корекцію психофізичних порушень у дітей з особливими освітніми потребами.

Останнє оновлення на Четвер, 02 січня 2020, 18:35 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 9