Загальна інформація про заклад

ЗОШ № 4 «сьогодні» – це школа щасливих людей:

• вчителів, які знайшли себе в житті та відкриті до всього нового;
  • учнів, яким допомагають стати самостійними, творчими, впевненими в собі людьми;
  • батьків, які відчувають себе партнерами-однодумцями, готовими до здійснення головної значущої мети школи – освіти дитини.

ЗОШ №4центр освіти, здоров’я, творчості та дозвілля.

Вона унікальна у тому сенсі, що особливими є люди, які вкладають у неї душу, тримають високу освітню та людську планку.

Тому-то школа жива, динамічна і сильна, яку цінують педагоги, люблять маленькі й дорослі школярі, батьки.

Сучасна ЗОШ №4 – Освітньо-інформаційний центр з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю

Створення оптимальних умов та формування ключових компетентностей для виконання основної місії Програми розвитку мережі Школи сприяння здоров’ю.

Здоров’я – розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров’я день при днині,

Можливість є йти до мети.

Останнє оновлення на Неділя, 10 листопада 2019, 19:09

Експериментальна діяльність "Школи повного дня"

З 2013 року у навчальному закладі працює "Школа повного дня". Реалізація експерименту дозволяє як забезпечити підвищення якості знань учнів 2-5 класів, так і батьки можуть бути спокійними за дозвілля своїх дітей.

Останнє оновлення на Четвер, 18 вересня 2014, 11:06

З історії розвитку та роботи школи сприяння здоров'ю

З 2006 року навчальний заклад організовує діяльність я освітньо-інформаційний центр з розвитку національної мережі шкіл сприяння здоров’ю в Рівненській області.

Педагогічний колектив реалізує Концепцію «Від здоров’я вчителя до здоров’я учня і здорового суспільства».

Головне завдання-створення здоров’язбережного освітнього середовища через забезпечення умов валеологічної освіти та виховання.

Дієвою є система компетентнісно-орієнтованого навчання від валеологічних знань до здорового способу життя.

З 2013 року навчальний заклад забезпечує інклюзивне навчання шляхом організації якісної освіти дітям з особливими потребами на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності.

Досвід роботи педагогічного колективу відомий не лише в Рівненській області а й в Україні.

Щоб краще познайомитись з принципами роботи нашого навчального закладу перегляньте відео:

Останнє оновлення на Середа, 24 вересня 2014, 11:02