Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Виховна робота

День вишиванки

e-mail Друк PDF

Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. Мета свята - нагадати, що вишиванка є своєрідним унікальним кодом українського етносу: зашифрованими оберегами, символами та знаками, а вишиті сорочки, спідниці, сукні пасують сучасним красуням та парубкам так само, як і триста років назад їх пращурам.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 червня 2021, 13:48 Детальніше...
 

День матері

e-mail Друк PDF

Мама, мамочко, матусю... Ці слова такі теплі і ласкаві, як мамині руки. Слово "мама" вперше вимовляє чи не кожна дитина. 13 травня учні 6-б класу (класний керівник Харитонова С.А.) вшановували своїх любих матусь на Святі "Все починається з мами", присвяченому Дню матері. Учні розповіли про історію створення цього свята, співали пісні, читали вірші, розгадували згадки, розігрували веселі сценки про мам та бабусь. А на завершення свята на символічних сердечках написали теплі слова  - побажання найдорожчій людині у світі - своїй мамі.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 червня 2021, 13:47 Детальніше...
 

77-ма річниці депортації кримськотатарського народу з Криму.

e-mail Друк PDF

Сьогодні у 9-А класі була проведена година спілкування, присвячена 77-й річниці депортації кримськотатарського народу з Криму. Учні класу розповіли про події того часу, про трагедію цілого народу і провели паралелі з сьогоденням. Діти розглянули фотографії депортованих сімей, прослухали пісню переможниці Євробачення Джамали, яка співала про долю свого народу і переглянули фрагмент фільму ще одного представника кримськотатарського народу Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма»(«Повернення»), заснований на реальних подіях , які відбувалися в травні 1944 року під час депортації кримських татар.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 червня 2021, 13:47 Детальніше...
 

День цивільного захисту

e-mail Друк PDF

14 травня 2021 року у школі відбувся "День цивільного захисту". Головним завданням при плануванні та проведенні заходів "Дня цивільного захисту"  була перевірка готовності школи до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу й працівників школи в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи із мирного часу у воєнний стан. Особливу увагу при проведенні заходів було звернено на формування в дітей відчуття особистої та колективної безпеки, дотримання правил безпечної поведінки.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 червня 2021, 13:47 Детальніше...
 

День Пам'яті та примирення

e-mail Друк PDF

Вже стільки літ і стільки зим,

Як відгримів той бій кривавий,

Вони ж ще там, на полі слави,

Уклін їм, мертвим і живим!

 

Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його видатного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні

Для учнів початкової школи були проведені хвилини пам'яті: «Вклонімося і мертвим, і живим».

Останнє оновлення на Понеділок, 14 червня 2021, 13:47 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 38