Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Виховна робота

#Гривня25

e-mail Друк PDF

Упродовж вересня у нашому закладі відбувалися уроки фінансової грамотності для учнів 1-11 класів. Усі уроки були приурочені до 25 річчя українській гривні, під час занять учні дізналися про народження гривні, як виготовляють банкноти та монети, що зображено на гривнях та копійках, які обов’язкові елементи банкнот та як вони захищені, навчилися розпізнавати підробки, про грошові реформи в Україні і світі.

Останнє оновлення на Неділя, 28 листопада 2021, 13:14 Детальніше...
 

Лише добро творить добро

e-mail Друк PDF

У школі з 1 по 30 вересня проходили благодійні акції:

  • «Монетки дітям» (Всеукраїнська акція за підтримки МОН, Національного банку України та благодійного фонду «Тадлеточки» збір монеток номіналом 25) на допомогу онкохворим дітям в Україні. Учнями школи було зірано кошти в сумі 500 грн.
  • «Серце до серця» (на підтримку 16 –тої Всеукраїнської акції під гаслом «Здорові намовлята!») метою якої є придбання неонатологічного обладнання для обласної дитячої лікарні. Було перераховано кошти в сумі 2000 грн.

Дякуємо усім, хто долучився до акцій. Проявляймо скрізь і всюди доброчесність!

Останнє оновлення на Неділя, 28 листопада 2021, 13:13 Детальніше...
 

Зустріч з Морозом Віктором Олексійовиче

e-mail Друк PDF

23 вересня, відбулася зустріч з Морозом Віктором Олексійовичем, завідувачем відділом епіднагляду ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» під час якої розповів працівникам школи про вакцинацію та боротьбу з COVID-19.

«На сьогодні єдиним способом, аби вберегти себе та своїх рідних від цього захворювання - є вакцинація.»,- зауважив Віктор Олексійович.

Пан Віктор особливу увагу приділив питанню важливості вакцинування та порядку отримання такої імунізації саме в педагогічному колективі.

Працівники школи отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх турбували.

Останнє оновлення на Неділя, 28 листопада 2021, 13:13
 

Всесвітній день миру

e-mail Друк PDF

Мир на землі – це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

 

21 вересня – Міжнародний день миру, який був затверджений у 2001 році, який закликає до припинення вогню і відмови від насильства. Мир –це впевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому.

У рамках відзначання Всесвітнього дня миру у школі з ініціативи учнівського самоврядування відбулися такі заходи:

Останнє оновлення на Неділя, 28 листопада 2021, 13:13 Детальніше...
 

Олімпійський тиждень

e-mail Друк PDF

Здоров’я – це дарунок неба,

його потрібно берегти і примножувати.

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в нашій школі вже традиційно проводяться дні та тижні здоров’я. Осінній Олімпійський тиждень тривав з 6.09. по 14.09.2021 року. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

Останнє оновлення на Неділя, 28 листопада 2021, 13:13 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 40