Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Виховна робота

День безпечного Інтернету

e-mail Друк PDF

З 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і засобів масової інформації у другий вівторок лютого проводиться Міжнародний день безпечного Інтернету. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року.

У цей день у багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту. Відповідні заходи проходять з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для всіх користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класним керівником 7-Б класу Кондратюком В.П. проведено виховний захід, який був направлений на розширення та поглиблення знань здобувачів освіти про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 лютого 2021, 16:02 Детальніше...
 

Міжнародний день бабака

e-mail Друк PDF

Вивчаємо традиції інших народів.

2 лютого – Міжнародний день бабака. Член учнівського самоврядування Ткачук Владислав (7-А кл.) підготував інформацію про цікавинки цього свята.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:08
 

Пам’яті полеглих у бою під Крутами

e-mail Друк PDF

29 січня – день пам’яті полеглих у бою під Крутами.

97 років тому українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Вшановуючи подвиг юних студентів, що захищали українську державність, у закладі учнівським самоврядуванням було оформлено виставку «Пам’ятай про Крути» та прочитано вірш-молитву «Пам’яті Крут присвячується».

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:08
 

День пам’яті жертв Голокосту

e-mail Друк PDF

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця подія буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.

З цієї нагоди  учнівським самоврядуванням оформлено виставку «Голокост: забуттю не підлягає» та відбулася загальношкільна акція «Схиляємо голову…».

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:08
 

Ура! Ура! Ура! Канікули! …

e-mail Друк PDF

Зимові канікули учні нашої школи провели у затишному родинному колі.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 06:07 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 33