Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Виховна робота

Всесвітній день імунітету

e-mail Друк PDF

1 березня щорічно відзначається «Всесвітній день імунітету», метою якого є залучення громадськості до проблем пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань.

Для учнів 1-2 класів медичною сестрою Могилою О.І. було проведено інформаційні бесіди про важливість імунітету, а разом з класними керівниками учнями було сформовано правила, що робити, щоб імунітет зміцнювався.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 08:02 Детальніше...
 

Happy Мяу для Мурчика

e-mail Друк PDF

З метою популяризації гуманного ставлення учнів до тварин, ознайомлення з юридичною відповідальністю за жорстоке поводження з тваринами у рамках IV Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» в школі було проведено ряд заходів.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 08:03 Детальніше...
 

День Героїв Небесної Сотні.

e-mail Друк PDF

20 лютого День Героїв Небесної Сотні.

Вони пожертвували найдорожчим – своїм життям, щоб змінити хід новітньої історії України та дати їй шанс на світле майбутнє.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 08:04 Детальніше...
 

Безпечна поведінка в Інтернеті

e-mail Друк PDF

15 лютого класними керівниками 1А, 1Б, 2А, 2Б в рамках  захисту дітей в цифровому середовищі  було проведено уроки «Моя суперсила – безпека в Інтернеті» з метою формування у дітей навичок безпечної поведінки в Інтернеті.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 08:04 Детальніше...
 

День вшанування учасників бойових дій

e-mail Друк PDF

В історії нашої держави є багато визначних дат, серед яких є, на жаль, і такі, що викликають сумні спогади і біль. Однією з таких дат є 15 лютого. День вшанування учасників бойових дій, які воювали на території інших держав – Афганська війна.

Війна…    Яке маленьке слово. Вимовляючи його, стискається серце. Скільки болю, тривоги, сліз, горя, безглуздих смертей…

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2021, 08:19 Детальніше...
 


Сторінка 9 з 43