Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Табір

Звіт про роботу пришкільного табору «Здоровичок» у 2021 р.

e-mail Друк PDF

Звіт про роботу пришкільного табору «Здоровичок» у 2021 р.

Дитячий табір створений з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.


 

Пришкільний табір працював з 07.06.2021 р.. по 25.06.2021 р..

Оздоровленням було охоплено учні 1-4 класів:

Під час роботи табору відпочинку «Здоровичок» були досягнуті наступні результати роботи:

  • Зміцнення здоров'я дітей;
  • Виховання почуття любові до Батьківщини;
  • Розвиток інтересу до рідного краю, традицій, звичаїв рідного краю;
  • Творче зростання вихованців;
  • Розвиток у школярів інтересу до занять фізкультурою і спортом;
  • Зміцнення дружби і співпраці між дітьми різного віку.
  • Діти з великим задоволенням приходили кожен день в табір, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізкультурою, зміцненню здоров’я, загартовуванню організму, зміцненню відносин у колективі, бажання брати активну участь у спільних справах: конкурсах, змаганнях, розважальних святах, акціях, іграх, лінійках, екскурсіях. Вихователі доклали максимум зусиль для створення доброго емоційного настрою; сприяли добровільній участі дітей у різних справах; забезпечували індивідуальний підхід до учнів, що потребують підвищеної педагогічної уваги.

У день закриття табору «Здоровичок» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та враженнями.

А батьки отримали електронну анкету, де змогли оцінити організацію роботи пришкільного табору «Здоровичок».

На питання з яким настроєм дитина відвідувала табір, 65% відмітили позитивний настрій, 25% - добрий, 10% - задовільний, жоден з опитуваних не зазначив, що відвідування табору – не подобалося.

 

 

Питання, якими враженнями про табір ділилися з вами діти було вказано:

85% - цікаво, 45% - пізнавально, 40% - хочуть ще, 75% - почувалися весело, жоден не відмітив, що було нудно.

Батьки відмінно оцінили роботу наших педагогів у пришкільному таборі.

Позитивно було відзначено і організацію харчування :

На питання, які заходи сподобалися дітям найбільше – ми отримали таку відповідь:

Також ми отримали відгуки про те, що покращити на наступний рік,

та ін.

І нам дуже приємно було отримати відгуки про нашу роботу:

 

Дякуємо, до нових зустрічей!

Останнє оновлення на Понеділок, 30 серпня 2021, 14:53
 

25.06.2021 День прощання

e-mail Друк PDF

У нас усіх прощавальний настрій,

Ми схвильовані украй,

Бо сьогодні ми говорим:

Рідний таборе, прощай!

Швидко та непомітно промайнули три тижні і сьогодні, 25 червня,  відбулося закриття пришкільного табору "Здоровичок", кожен день перебування в якому подарував дітям безліч яскравих вражень, неповторних емоцій, різноманітних розваг, ігор, а також допоміг поглибити та удосконалити знання з іноземної мови.

Останнє оновлення на Неділя, 27 червня 2021, 12:49 Детальніше...
 

24.06.2021 День мистецтва

e-mail Друк PDF

Сьогодні у пришкільному таборі "Здоровичок" День мистецтва.  Тема мистецтва стала наскрізною ниткою цього дня. Після ранкової зарядки та смачного сніданку вихованці табору із задоволенням прослухали розповідь вихователів про видатних митців у галузі музики, образотворчого мистецтва. Далі діти поринули у світ мистецтва вуличного танцю. Волонтери танцювальної студії “No name” підготували дуже насичену та веселу програму: майстер-класи з хіп-хопу та паркуру. Далі загони приступили до виконання своїх мистецьких робіт та  відвідали  гуртки музики, малювання. Після обіду відбувся конкурс малюнку на асфальті. Щойно розпочався конкурс, юні художники швидко зайняли по клітинці на подвір’ї школи, й за лічені хвилини асфальт перетворився на казку. Дитячі  мрії ожили різнобарвними картинками. Діти були в захопленні від табірного дійства і радо брали участь у всіх заходах. Головним результатом дня були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.

Останнє оновлення на Неділя, 27 червня 2021, 12:46 Детальніше...
 

23.06.2021 Кольоровий день спорту

e-mail Друк PDF

Гамірним та насиченим  видався День спорту у нашому пришкільному таборі відпочинку «Здоровичок». З самого ранку волонтери шостого класу підготували для вихованців  танцювальну зарядку під час якої всі зарядились бадьорістю і позитивом на весь день. Цього дня кожен учасник  загону мав  дотримуватися певного кольорового дрес-коду.  Діти робили кольорові браслети дружби, а вихователі в цей час нанесли грим на обличчя дітей. Хто  виконав усі  умови дня, отримав солодку винагороду.

Детальніше...
 

22.06.2021 День Музики

e-mail Друк PDF

День Музики у нашому пришкільному таборі «Здоровичок» для всіх загонів пройшов весело та цікаво. Зранку на вихованців чекала танцювальна зарядка під час якої всі зарядились бадьорістю і позитивом на весь день.  Далі діти побували на святковому  табірному  концерті “Свято музики”, котрий самі ж і підготували, займаючись у табірному вокальному гуртку. Кожен  загін підготував по декілька пісень, а у фіналі всі разом заспівали пісню про канікули. Вихователі провели гру “Караоке на подвір'ї” та музичний калейдоскоп “Хто кого переспіває”. Після обіду на вихованців  вже чекав гурток “Умілі ручки” та гра “Нас єднає  танок”.

Останнє оновлення на Середа, 23 червня 2021, 06:19 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 4