Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Табір

25.06.2021 День прощання

e-mail Друк PDF

У нас усіх прощавальний настрій,

Ми схвильовані украй,

Бо сьогодні ми говорим:

Рідний таборе, прощай!

Швидко та непомітно промайнули три тижні і сьогодні, 25 червня,  відбулося закриття пришкільного табору "Здоровичок", кожен день перебування в якому подарував дітям безліч яскравих вражень, неповторних емоцій, різноманітних розваг, ігор, а також допоміг поглибити та удосконалити знання з іноземної мови.

Останнє оновлення на Неділя, 27 червня 2021, 12:49 Детальніше...
 

24.06.2021 День мистецтва

e-mail Друк PDF

Сьогодні у пришкільному таборі "Здоровичок" День мистецтва.  Тема мистецтва стала наскрізною ниткою цього дня. Після ранкової зарядки та смачного сніданку вихованці табору із задоволенням прослухали розповідь вихователів про видатних митців у галузі музики, образотворчого мистецтва. Далі діти поринули у світ мистецтва вуличного танцю. Волонтери танцювальної студії “No name” підготували дуже насичену та веселу програму: майстер-класи з хіп-хопу та паркуру. Далі загони приступили до виконання своїх мистецьких робіт та  відвідали  гуртки музики, малювання. Після обіду відбувся конкурс малюнку на асфальті. Щойно розпочався конкурс, юні художники швидко зайняли по клітинці на подвір’ї школи, й за лічені хвилини асфальт перетворився на казку. Дитячі  мрії ожили різнобарвними картинками. Діти були в захопленні від табірного дійства і радо брали участь у всіх заходах. Головним результатом дня були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.

Останнє оновлення на Неділя, 27 червня 2021, 12:46 Детальніше...
 

23.06.2021 Кольоровий день спорту

e-mail Друк PDF

Гамірним та насиченим  видався День спорту у нашому пришкільному таборі відпочинку «Здоровичок». З самого ранку волонтери шостого класу підготували для вихованців  танцювальну зарядку під час якої всі зарядились бадьорістю і позитивом на весь день. Цього дня кожен учасник  загону мав  дотримуватися певного кольорового дрес-коду.  Діти робили кольорові браслети дружби, а вихователі в цей час нанесли грим на обличчя дітей. Хто  виконав усі  умови дня, отримав солодку винагороду.

Детальніше...
 

22.06.2021 День Музики

e-mail Друк PDF

День Музики у нашому пришкільному таборі «Здоровичок» для всіх загонів пройшов весело та цікаво. Зранку на вихованців чекала танцювальна зарядка під час якої всі зарядились бадьорістю і позитивом на весь день.  Далі діти побували на святковому  табірному  концерті “Свято музики”, котрий самі ж і підготували, займаючись у табірному вокальному гуртку. Кожен  загін підготував по декілька пісень, а у фіналі всі разом заспівали пісню про канікули. Вихователі провели гру “Караоке на подвір'ї” та музичний калейдоскоп “Хто кого переспіває”. Після обіду на вихованців  вже чекав гурток “Умілі ручки” та гра “Нас єднає  танок”.

Останнє оновлення на Середа, 23 червня 2021, 06:19 Детальніше...
 

18.06.2021 р. День розваг

e-mail Друк PDF

День Розваг у нашому таборі розпочався з вже традиційної організаційної лінійки та оздоровчої зарядки для бадьорості та спритності. Всі бажаючі  змогли активно та насичено провести час у парку сімейного відпочинку «Skyup». Спершу був культпохід в сімейний кінотеатр «KinoSky»  на перегляд мультфільмів «100% вовк» та «Spirit». Згодом діти    мали можливість розважитись на різноманітних атракціонах: батутна арена для стрибків, гірки, мотузковий парк, мега круті різноманітні лабіринти, басейн з кульками та вулканом, зала ігрових автоматів, Angry Birds –перестрілка, slackline, поролонова яма та ін.  Вихованці табору отримали незабутні враження та позитивні емоції.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 червня 2021, 07:53 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 3