Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

 • Збільшення розміру шрифта
 • Звичайний розмір шрифта
 • Зменшити розмір шрифта
Для Вас, батьки

Опитування батьків

e-mail Друк PDF

ОПИТУВАННЯ БАТЬКІВ

Робоча група Управління освіти з реорганізації Рівненської ЗОШ № 4 та Рівненського академічного ліцею «Престиж» запрошує Вас взяти участь у опитуванні:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenvUGpbLjUk4NkvTvKCJAVjxP3g8N_CH2zaA7h8rkcQhuaSA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

Зарахування дітей до 1 класу

e-mail Друк PDF

Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розпочинається з 01 квітня 2022 року прийом заяв про зарахування дітей до першого класу та документів, визначених пунктом 4 розділу І Порядку:

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої в електронному вигляді (з обов'язковим додаванням фотокопій документів) згідно з додатком 1 до цього Порядку, до якої додаються:

1) фотокопія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригіналвідповідного документа);

2) фотокопія медичної довідки за формою первинної облікової документації No 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року No 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за No 794/18089;

3) фотокопія відповідного документа про освіту (за наявності). У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

Закріплення за закладами загальної середньої освіти міста Рівного територій обслуговування

За Рівненською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 4 Рівненської міської ради:

Вулиці: Тернопільська, Олекси Новака, Жуковського (від вулиці Осипова і до кінця вулиці – обидва боки), Миколи Леонтовича (від вулиці В’ячеслава Чорновола до вулиці Соломії Крушельницької – обидва боки), княгині Ольги, Соломії  Крушельницької, Степана Бандери (від вулиці В’ячеслава Чорновола  до вулиці  Соломії Крушельницької – обидва боки та буд. 46, 48, 50, 52, 54).

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься в електронному вигляді!

В рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу. Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система  доступна за посиланням school.isuo.orq та є безкоштовною для всіх користувачів.

Право на першочергове зарахування до закладу освіти,  незалежно від дати подання заяви, мають:

 1. Діти, що проживають на території обслуговування закладу.
 2. Діти, старші брати/сестри яких уже навчаються у закладі освіти.
 3. Діти працівників закладу.

Для зарахування дитини до першого клас окрім заяви необхідно прикріпити такі документи:

 1. сканкопія свідоцтва про народження дитини;
 2. сканкопія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (у випадку готовності, або при подачі оригіналів документів після карантину).
 3. сканкопія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за потреби організації  інклюзивного навчання).

При подачі оригіналів документів після карантину, необхідно також буде надати завірену у поліклініці копію довідки про щеплення, яку можна взяти у вашого педіатра чи сімейного лікаря.

Будь ласка, заповнюючи заяву, будьте уважні та вказуйте правильні Ваші контактні дані!!!

Інструкція для реєстрації до 1 класу

Останнє оновлення на Понеділок, 04 квітня 2022, 12:54
 

Пам'ятка

e-mail Друк PDF

До уваги батьків!

Згідно пам’ятки про «Порядок проведення евакуації в закладах загальної середньої освіти Рівненської міської територіальної громади» від 31.01.2022 р., класний керівник, перевіривши наявність евакуйованих учнів, вживає заходів, щодо оповіщення батьків та відправки учнів за місцем проживання.

Просимо Забезпечити свою дитину іменним бейджем, в якому вказати:

 • Прізвище ім’я по батькові
 • Дата народження
 • Адреса проживання
 • Контактний телефон батьків

Обов’язково будьте на зв’язку.

Дотримуйтеся спокою та порядку.

Слідкуйте за офіційними повідомленнями.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 лютого 2022, 08:02
 

Правила онлайн навчання

e-mail Друк PDF

 

Безпека в цифровому середовищі

e-mail Друк PDF

Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Цей курс для того, аби навчити батьків допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю.

https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

 


Сторінка 1 з 10