Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Для Вас, батьки

Пам’ятка «Безпечні зимові канікули»

e-mail Друк PDF

Пам’ятка «Безпечні зимові канікули»

Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку

 

Останнє оновлення на Середа, 10 лютого 2021, 06:12 Детальніше...
 

Всеукраїнська школа онлайн

e-mail Друк PDF

11 грудня МОН спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Мінцифри запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Головні переваги платформи:
▪️ уроки з 18 основних предметів для 5-11 класів
▪️ увесь контент пройшов експертизу, відповідає держстандартам та календарному плану
▪️ навчатися можна безкоштовно, потрібна тільки реєстрація: https://lms.e-school.net.ua
▪️ для учнів: відеоуроки, конспекти, тести та можливість відстежувати свій навчальний прогрес
▪️ для вчителів: необхідні методичні рекомендації та приклади застосування сучасних освітніх технологій

Зазначається, що платформа буде корисна не тільки в карантин: наприклад, діти зможуть користуватися платформою для ознайомлення з темою, яку пропустили в школі через хворобу або з інших причин.

 

Всеукраїнська школа онлайн

 


 

Правила онлайн-безпеки

e-mail Друк PDF

 

НЕБЕЗПЕЧНІ ПЕТАРДИ!

e-mail Друк PDF

НЕБЕЗПЕЧНІ ПЕТАРДИ!

У петард так же багато затятих прибічників, як і гарячих супротивників. Петарди є паперовими гільзами, усередині яких засипаний піротехнічний склад. При займанні склад дуже швидко згорає і розриває паперову оболонку з гучним вибухом. Петарди бувають двох видів:терковіпетарди - підпалюються як звичайні сірники, необхідно тільки чиркнути голівкою петарди об намазування сірникової коробки (іноді намазування наноситься і на коробочку з петардами),гнітовіпетарди - мають шнурок (гніт), який підпалюється сірником.

Петарди розрізняють також за кількістю ударів, рівнем гучності, калібром (розміром) і за наявністю додаткових ефектів. Додатковими ефектами можуть бути дзижчання, свист, розкидання іскор, іскріння і задимлення.

Детальніше...
 

Профілактика дитячого травматизму (пам’ятка для батьків)

e-mail Друк PDF

Профілактика дитячого травматизму (пам’ятка для батьків)

Дитячий травматизм – одна з найпоширеніших причин звернень до медиків, каліцтва дитини, що може залишитися на все життя, чи може призвести до летальних випадків – і все це через необачність дорослих, несвоєчасне нагадування дітям елементарних правил безпеки.

Побутовий травматизм. Це ушкодження, які діти можуть отримати вдома, у дворі, саду тощо. Найнебезпечніші з них – опіки полум’ям і хімічними речовинами, падіння з висоти. Залишені у доступному для дітей місці голки, цвяхи, леза бритв можуть стати причиною травми, а іноді – і втрати дитини. Це стосується і газових плит, оголених проводів електромережі, відчинених вікон, сходів. Необладнані дитячі майданчики, захаращені двори, відкриті люки, канави, несправні ліфти, поруччя сходів, несправні велосипеди, неогороджені ділянки, де проводяться ремонті роботи, теж є дуже небезпечними. Часто діти падають з висоти: балконів, драбин, дерев, що також призводить до тяжких травм.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 10