Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Для Вас, батьки

Профілактика дитячого травматизму (пам’ятка для батьків)

e-mail Друк PDF

Профілактика дитячого травматизму (пам’ятка для батьків)

Дитячий травматизм – одна з найпоширеніших причин звернень до медиків, каліцтва дитини, що може залишитися на все життя, чи може призвести до летальних випадків – і все це через необачність дорослих, несвоєчасне нагадування дітям елементарних правил безпеки.

Побутовий травматизм. Це ушкодження, які діти можуть отримати вдома, у дворі, саду тощо. Найнебезпечніші з них – опіки полум’ям і хімічними речовинами, падіння з висоти. Залишені у доступному для дітей місці голки, цвяхи, леза бритв можуть стати причиною травми, а іноді – і втрати дитини. Це стосується і газових плит, оголених проводів електромережі, відчинених вікон, сходів. Необладнані дитячі майданчики, захаращені двори, відкриті люки, канави, несправні ліфти, поруччя сходів, несправні велосипеди, неогороджені ділянки, де проводяться ремонті роботи, теж є дуже небезпечними. Часто діти падають з висоти: балконів, драбин, дерев, що також призводить до тяжких травм.

Детальніше...
 

Навіщо дітям Інтернет?

e-mail Друк PDF

Навіщо дітям Інтернет?

Повертаючись ввечері з робити і спостерігаючи за своїм сонним дитям з грайливими очима біля ноутбука, ми задаємо собі одне питання: який магніт сидить у просторах Інтернету і притягує увагу всіх дітей?

Насправді, все дуже просто. Діти — це маленькі особистості, які «ковтають» спілкування та інформацію, як повітря — жадібно і захоплено. Для них Інтернет — інша планета, на якій вони відчувають себе комфортно і вільно. Чому? Та тому, що можна покрутити її, як глобус, і знайти той континент, ту потребу, якої так не вистачало, і реалізувати її одним кліком миші.

Приходячи зі школи і «пірнаючи» в Інтернет, більшість дітей шукають:

  • Спілкування
  • Самовираження
  • Інформацію

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2020, 11:46 Детальніше...
 

ПЕРЕЛІК ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДЛЯ ДІТЕЙ

e-mail Друк PDF

ПЕРЕЛІК ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДЛЯ ДІТЕЙ

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ІНТЕРНЕТ-САЙТИ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Детальніше...
 

Для батьків про дистанційне

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2020, 18:54
 

Організація змішаного навчання

e-mail Друк PDF

Щодо особливостей організації змішаного навчання

та його впровадження в освітній процес в умовах карантину.

Чинне наразі Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом МОН від 25.04.2013 № 466, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 30.04.2013 за № 703/23235 (зі змінами та доповненнями затвердженими наказом МОН №1115 від 08.09. 2020 р.), передбачає можливість використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання в різних формах (пункт 1, розділ ІІІ).

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2020, 08:22 Детальніше...
 


Сторінка 7 з 10