Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Для Вас, батьки

До уваги учасників освітнього процесу

e-mail Друк PDF

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року №332 "Про внесення змін до пункту 8 постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211" протиепідеміологічні заходи продовжено до 22 травня 2020 року!

Останнє оновлення на Понеділок, 01 червня 2020, 11:15
 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

e-mail Друк PDF

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення  карантинних заходів.

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу. Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система  доступна за посиланням school.isuo.orq та є безкоштовною для всіх користувачів.

Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Право на першочергове зарахування до закладу освіти,  незалежно від дати подання заяви, мають:

  1. Діти, що проживають на території обслуговування закладу.
  2. Діти, старші брати/сестри яких уже навчаються у закладі освіти.
  3. Діти працівників закладу.

Для зарахування дитини до першого клас окрім заяви необхідно прикріпити такі документи:

  1. сканкопія свідоцтва про народження дитини;
  2. сканкопія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (у випадку готовності, або при подачі оригіналів документів після карантину).
  3. сканкопія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за потреби організації  інклюзивного навчання).

При подачі оригіналів документів після карантину, необхідно також буде надати завірену у поліклініці копію довідки про щеплення, яку можна взяти у вашого педіатра чи сімейного лікаря.

Будь ласка, заповнюючи заяву, будьте уважні та вказуйте правильні Ваші контактні дані!!!

Інструкція для реєстрації до 1 класу

 

До уваги батьків та учасників освітнього процесу!

e-mail Друк PDF

До уваги батьків та учасників освітнього процесу!

Освітній процес у закладі організовано згідно технології дистанційного навчання та з урахуванням технології "Три по 30 хвилин", за якою працює школа.  Тому завдання для дистанційної роботи складаються на тиждень відповідно до розкладу занять та кількості уроків з предмету.

Завдання відповідають вимогам навчальних програм та містять посилання на веб-ресурси з предмету. Обсяг завдань відповідає вимогам з предмету та адаптовано відповідно до технології дистанційного навчання.

Контроль за виконанням завдань ведеться через аналіз вчителями рівня виконання здобувачами освіти  тестів чи відповідей, які надіслано в електронному вигляді.

Завдання оновлюються систематично, тому будьте уважними!

У випадках коли потрібно консультація педагога, ви можете отримати її в телефонному режимі або скориставшись застосунками для смартфонів (Viber, Skype, WhatsApp, Telegram чи їм подібними).

Останнє оновлення на Понеділок, 01 червня 2020, 11:14
 

Посилення карантинних заходів

e-mail Друк PDF

З четверга, 26-го березня, в Рівному припиняє рух громадський транспорт.

Міська рада посилила карантинні заходи у зв’язку з тим, що коронавірус виявили у сусідніх областях: Тернопільській, Житомирській та Волинській.
Як уточнив міський голова Рівного Володимир Хомко, громадський транспорт буде доставляти на роботу лише працівників критичної інфраструктури: лікарів і таке інше. Влада зараз розробляє для них спеціальні перепустки.

З вівторка, 24 березня запроваджується заборона на користування дитячими і спортивними майданчиками.
Крім того, дітям віком до 14 років перебувати в місті без батьків забороняється. Мешканцям, які пересуваються по місту, чи стоять у черзі до торгових закладів, заборонено наближатися одне до одного ближче ніж на два метри.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 березня 2020, 16:00
 

Оголошення

e-mail Друк PDF

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У зв'язку із впровадженням протиепідеміологічних заходів на території країни прийом заяв до першого класу буде проводитись після відновлення навчання!

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.orq».

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система  «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

Нагадуємо, що зарахування дітей до 1 класу здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Останнє оновлення на Понеділок, 23 березня 2020, 16:02
 


Сторінка 9 з 10