Гордість школи - 2018

Середа, 16 травня 2018, 18:58 адміністратор
Друк

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Марачук Андрій, 8-А клас, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови, вчитель Юрчук Галина Федорівна

Семенюк Анастасія, 10-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови, вчитель Мамонець Наталія Миколаївна

Масловська Єлизавета, 8-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, вчитель Лібик Наталія Василівна

Швець Катерина, 9-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, вчитель Павлушенко Лідія Іванівна

Ісаєнко Анна, 11-А клас, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, вчитель Кучерук Мирослава Василівна

Талдонова Софія, 8-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, вчитель Кондратюк Віктор Петрович

Градиський Назар, 4-А клас, ІІІ місце у олімпіаді «Юне обдарування», вчитель Яковюк Зоя Степанівна



Призери МАН:

Демчук Дмитро, 9-А клас, ІІІ місце МАН у номінації «Фізика та астрономія», вчитель Ковальчук Діана Володимирівна

Заболотня Ніна, 11-А клас, І місце МАН у номінації «Українська література», вчитель Гонта Тетяна Яківна

 

Призери конкурсів:

Мельничук Вадим, 5-А клас, ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, вчитель Гонта Тетяна Яківна

Хмарук Яна, 6-Б клас, ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П.Яцика, вчитель Гонта Тетяна Яківна

Прокопчук Катерина, 6-А клас, ІІІ місце в конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», вчитель Гонта Тетяна Яківна

Кравчук Лілія, 9-А клас, Борис Ольга, 8-А клас, Суконнік Єлизавета, 8-А клас, Матушевський Володимир, 8-А клас, Шибалова Вікторія, 8-А клас, Полегаєва Дарія, 8-А клас, ІІ місце в конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», вчитель Опольська Валентина Федорівна

Шибалова Вікторія, 8-А клас, Полегаєва Дарія, 8-А клас, Трофімук Софія, 8-А клас, ІІІ місце в конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється», вчитель Опольська Валентина Федорівна

Прокопчук Катерина, 6-А клас, ІІІ місце в конкурсі їз зарубіжної літератури «Юні знавці зарубіжної літератури», вчитель Харитонова Світлана Анатоліївна

Ткачук Владислав, 4-А клас, І місце в конкурсі естрадної та авторської пісні «Веселий вулик 2018», вчитель Чайка Наталія Сергіївна

Романік Софія, 9-А клас, ІІ місце в конкурсі екскурсоводів-краєзнавців в номінації  «Воїни світла», вчитель Авдєєнко Аліна Сергіївна

Талдонова Софія, 8-А клас, ІІІ місце в конкурсі «Юна вишивальниця», вчитель Павлушенко Лідія Іванівна

Дудко Анастасія, 4-А клас, Денисюк Данило, 5-Б клас, ІІ місце в конкурсі початкового технічного моделювання, вчитель Кучерук Мирослава Василівна

Хмарук Яна, 6-Б клас, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Прокопчук Катерина, 6-А клас, Дорощук Дарина, 6-Аклас, Яцюк Анна, 6-А клас, ІІІ місце в конкурсі «Пташиний ярмарок», вчитель Лібик Наталія Василівна

Лисюк Олександра, 6-Б клас, Масловська Єлизавета, 8-Аклас, ІІІ місце в конкурсі «Годівничка для синички», вчитель Лібик Наталія Василівна

Прокопчук Катерина, 6-А клас, Дорощук Дарина, 6-Аклас, Яцюк Анна, 6-А клас, ІІІ місце в конкурсі «Весняний переліт», вчитель Лібик Наталія Василівна

Останнє оновлення на Субота, 03 листопада 2018, 21:39