Гордість школи 2019

Вівторок, 28 травня 2019, 07:20 Оксана Кондратюк, учитель інформатики
Друк

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Кохан Юрій, 9-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, вчитель Прокопець Едуард Володимирович

Рудюк Даниїл, 7-Б клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови, вчитель Гонта Тетяна Яківна

Марачук Андрій, 9-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови, вчитель Опольська Валентина Федорівна

Мельничук Вадим, 6-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі міської олімпіади з української мови "Крок", вчитель Гонта Тетяна Яківна

Градиський Назар, 5-А клас, ІІІ місце у ІІ етапі міської олімпіади з математики "Крок", вчитель Кондратюк Оксана Петрівна

Призери конкурсів:

Жимолостнова Аліна, Лібик Марія, 4-Б клас ІІІ місце в конкурсі початкового технічного моделювання, вчитель Кучерук Мирослава Василівна

Мохотонко Юлія, 4-Б клас ІІІ місце в конкурсі початкового технічного моделювання, вчитель Кучерук Мирослава Василівна

Рябий Андрій, 11-А клас ІІ місце в міському інтернет-конкурсі їз зарубіжної літератури "Крок до шедевру", вчитель Харитонова Світлана Анатоліївна

Група учнів 6-7 класів, ІІІ місце в конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», вчитель Гонта Тетяна Яківна

Група учнів 6-7 класів, ІІ місце в конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється», вчитель Гонта Тетяна Яківна

Гольц Анастасія, 7-А клас, Дорощук Дарина, 7-А клас, Дяченко Андрій, 5-Б клас, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Дорощук Дарина, 7-А клас, ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П.Яцика, вчитель Гонта Тетяна Яківна

Мельничук Вадим, 6-А клас, Рудюк Даниїл, 7-Б клас, ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, вчитель Гонта Тетяна Яківна

Талдонова Софія, 9-А клас, ІІІ місце в конкурсі «Юна вишивальниця», вчитель Павлушенко Лідія Іванівна

Стипендіати шкільного конкурсу "Кращий учень навчального закладу":

Яковчук Анастасія, 5-А клас

Мазур Андрій, 6-А клас

Дорощук Дарина, 7-А клас

Прокопчук Катерина, 7-А клас

Марачук Андрій, 9-А клас

Колодій Артур, 9-А клас

Романік Софія, 9-А клас

5-А клас - кращий клас за результатами навчальних досягеень за рік


Останнє оновлення на Вівторок, 28 травня 2019, 07:57